11 I 2024 r.

Duet w składzie: Antoni Wrona - wiolonczela oraz Aleksandra Janusz - fortepian - laureatem II Konkursu Katedry Kameralistki Fortepianowej i Smyczkowej na wykonanie Allegra sonatowego

Studenci wydziału instrumentalnego w klasie kameralistyki fortepianowej prof. dr. hab. Katarzyny Jankowskiej-Borzymowskiej i ad. dr. hab. Grzegorza Skrobińskiego.

Z radością informujemy, że Duet w składzie: Antoni Wrona - wiolonczela oraz Aleksandra Janusz - fortepian, studenci wydziału instrumentalnego w klasie kameralistyki fortepianowej prof. dr. hab Katarzyny Jankowskiej-Borzymowskiej i ad. dr. hab. Grzegorza Skrobińskiego, otrzymał I nagrodę na II Konkursie Katedry Kameralistki Fortepianowej i Smyczkowej na wykonanie Allegra sonatowego.

Serdecznie gratulujemy!