12 XII 2023 r.

Rekordowa kwota zebrana przez Samorząd Studentów UMFC

podczas koncertu "Studenci UMFC charytatywnie"

Sobotni wieczór 9 grudnia był pełen wzruszeń i pięknej muzyki. Świąteczną Orkiestrę Studentów pewną ręką poprowadził Jakub Grzybowski, a studenci kolejny raz udowodnili, że są silni nie tylko talentem, ale i dobrym sercem. Koncert Kolęd przez nich wymyślony, zaaranżowany, wykonany, nagłośniony i zarejestrowany wesprze leczenie dzieci z chorobami serca za pośrednictwem Fundacji Serce Dziecka.

Jesteśmy niezwykle dumni, że podczas koncertu została zebrana rekordowa kwota 16 151,79 PLN, która w całości zostanie przkazana na konto Fundacji Serce Dziecka.

W aukcji Chopin University Press, którą prowadził Jerzy Petersburski Jr. wylicytowano wydawnictwa za blisko 1100 zł.

Dziękujemy za ten wspaniały wieczór i z niecierpliwością czekamy na przyszłoroczną akcję!
Serdecznie gratulujemy!

światło: Piotr Sochaczewski