10 kwietnia 2024 r.

• godz. 11:00

Środowe Poranki Muzyczne

Koncert z cyklu „Środowe Poranki Muzyczne” w wykonaniu studentów UMFC Filii w Białymstoku

Małgorzata Karaśkiewicz fortepian, stud. III roku I st. (klasa dr hab. Katarzyna Makal – Żmuda, prof.UMFC)
Franz Schubert – Impromptu op.90 nr1

Agnieszka Zwolińska flet, stud.III roku I st (klasa fletu dr hab. Krystyny Gołaszewskiej, prof. UMFC)
Leonardo de Lorenzo – Suita mitologiczna cz. I Pan i Mesjasz na flet solo

Milena Tarmosiuk fortepian, stud. III roku I st. (klasa dr hab. Olgi Anikiej) –
Claude Debussy - ,,Reverie" oraz Preludium ,,Dziewczyna o włosach jak len"

Michalina Piotrowicz flet, stud. I roku II st. (klasa fletu dr hab. Krystyny Gołaszewskiej, prof. UMFC)
mgr Katarzyna Makarska fortepian
Witold Luteosławski – Trzy fragmenty na flet i fortepian

Łukasz Cieślak werbel, stud. II roku I st. (klasa dr. hab. Henryka Mikołajczyka i dr. Mariusza Mocarskiego)
Warren Benson - "Three dances"
Eliza Kłoczko kotły, stud. I roku I st. (klasa dr. hab. Henryka Mikołajczyka i dr. Mariusza Mocarskiego)
Sigfried Fink - "Rondo Allegro"

Sebastian Skrzypkowski kotły, stud. III roku I st. (klasa dr. hab. Henryka Mikołajczyka i dr. Mariusza Mocarskiego)
dr Anna Kamińska fortepian
William J. Schinstine - "Sonata na kotły" - III cz.

Koordynator koncertu  dr Mariusz Mocarski
Kierownik cyklu „Środowe Poranki Muzyczne” dr hab. Katarzyna Makal-Żmuda, prof. UMFC

Sala Koncertowa UMFC Filii w Białymstoku, ul. Kawaleryjska 5. Wstęp wolny.