Pracownia Kompozycji, Instrumentacji i Czytania Partytur

ad. dr hab. Anna Ignatowicz-Glińska
ad. dr hab. Bartosz Kowalski-Banasewicz
ad. dr Aldona Nawrocka-Wo┼║niak ÔÇô kie┬şrow┬şnik Pracowni
ad. dr hab. Weronika Ratusi┼äska-Zamuszko (Wydzia┼é Instrumentalno-Pedagogiczny w Bia┼éymstoku)
ad. dr Aleksandra Bilińska-Słomkowska

Współpraca:
ad. dr Rafał Janiak
mgr Jakub Krukowski
as. mgr Justyna Pakulak
mgr Jakub Szafrański

Pracownia jest now─ů jed┬şnost┬şk─ů utwo┬şrzo┬şn─ů w struk┬ştu┬şrze Katedry Edukacji Muzycznej. Obejmuje peda┬şgo┬şg├│w-kom┬şpo┬şzy┬şto┬şr├│w i teo┬şre┬şty┬şk├│w zatrud┬şnio┬şnych na Wydziale Dyrygentury Ch├│ralnej, Edukacji Muzycznej, Muzyki Ko┼Ťcielnej, Rytmiki i Ta┼äca, pro┬şwa┬şdz─ů┬şcych zaj─Ö┬şcia z czy┬şta┬şnia par┬şty┬ştur, instru┬şmen┬şta┬şcji z aran┬ş┼╝a┬şcj─ů, pro┬şpe┬şdeu┬şty┬şki kom┬şpo┬şzy┬şcji.

We wrze┬ş┼Ťniu 2017 r. Pracownia by┼éa orga┬şni┬şza┬şto┬şrem Og├│lnopolskiej Konferencji Naukowo-Artystycznej Pierre Boulez ÔÇô demiurg nowej muzy┬şki (kie┬şrow┬şnic┬ştwo kon┬şfe┬şren┬şcji: ad. dr Aldona Nawrocka-Wo┼║niak). Rokrocznie kom┬şpo┬şzy┬şto┬şrzy zatrud┬şnie┬şni na Wydziale Wydziale Dyrygentury Ch├│ralnej, Edukacji Muzycznej, Muzyki Ko┼Ťcielnej, Rytmiki i Ta┼äca, sku┬şpie┬şni w Katedrze Edukacji Muzycznej i Pracowni Kompozycji, Instrumentacji i Czytania Partytur, orga┬şni┬şzu┬şj─ů kon┬şcer┬şty kom┬şpo┬şzy┬ştor┬şskie stu┬şden┬şt├│w Wydzia┼éu, z┼éo┬ş┼╝o┬şne z ich kom┬şpo┬şzy┬şcji, jak r├│w┬şnie┼╝ z aran┬ş┼╝a┬şcji, kt├│┬şre bywa┬şj─ů pre┬şzen┬şto┬şwa┬şne tak┬ş┼╝e na innych kon┬şcer┬ştach, np. na Koncercie Wigilijnym (20 grud┬şnia 2017).

ostatnia modyfikacja: 16/04/2019