VII edycja Międzynarodowego Konkursu Duetów Fortepianowych

23/05/2018

18–24 listopada 2018 r.

W dniach 18–24 listo­pa­da 2018 r. w Białymstoku odbę­dzie się VII edy­cja Międzynarodowego Konkursu Duetów Fortepianowych.

Inicjatorem i Dyrektorem Artystycznym Międzynarodowych Konkursów Duetów Fortepianowych jest prof. Barbara Halska z Katedry Kameralistyki Fortepianowej Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina. Organizatorem Konkursu jest Towarzystwo Przyjaciół Uniwersytetu Muzycznego w Białymstoku, a współ­or­ga­ni­za­to­rem Opera i Filharmonia Podlaska wraz z Uniwersytetem Muzycznym Fryderyka Chopina Wydział Instrumentalno-Pedagogiczny w Białymstoku. Patronat nad Konkursem obej­mu­je Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Informacje o kon­kur­sie na stro­nie Wydziału Instrumentalno-Pedagogicznego w Białystoku

ostatnia modyfikacja: 23/05/2018